ŞAMPİYON SPORCULARDAN ERGENE BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Sporun ve sporcunun dostu Ergene Belediyesi başarılı sporcuları her alanda desteklemeye devam ediyor.
06 08 2022
299 kez okundu

Tekirdağ’ın profesyonel liglerdeki tek temsilcisi Ergene Velimeşespor ile Ergene’nin adını Türkiye’nin her yanında gururla duyuran Ergene Belediyesi spora yaptığı yatırımlar ve sporculara verdiği destekle öncü olmaya devam ediyor.

Ergene Velimeşespor’un maçlarını oynadığı Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu başta olmak üzere Velimeşe Mahallesi’ne kazandırılan kapalı spor salonu, Naim Süleymanoğlu Tesisleri, Vakıflar 19 Mayıs Gençlik Stadı gibi yatırımları hayata geçirerek Ergene’den başarılı sporcular yetişmesine katkı sunan Ergene Belediyesi, sporun her türlüsünü ve sporcuları desteklemeye devam ediyor.
Badminton Avrupa Şampiyonu Ergeneli milli sporcu Sinem Yıldız, antrenörü Hüseyin Mert, 3. Dan Siyah Kuşak sahibi tekvandocu Alp Nesil Çelik ve kendisi gibi tekvandocu olan Selin Çelik ile birlikte Ergene Belediye Başkanvekili Nazlı Güneş’i makamında ziyaret ederek başarılarını paylaştı.
Tekvandocu Alp Nesil Çelik’in Tekirdağ il ikinciliği, Marmara bölge birinciliği, Sofya’da düzenlenen Avrupa Yıldızlar Şampiyonasında beşincilik ve Türkiye Şampiyonasında 17.’lik gibi dereceleri bulunuyor.
DESTEKLERİN SÜRMESİNİ İSTEDİLER
Ergene Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e spora ve sporcuya verdiği desteklerden ötürü teşekkür eden başarılı sporcular bu desteklerin artırılarak sürdürülmesini istedi.
Gençleri başarılarından dolayı tebrik eden Ergene Belediye Başkanvekili Nazlı Güneş de Ergene Belediyesi’nin geleceğin teminatı olan gençlere ve çocuklara desteğe devam edeceğini kaydetti. 
Mehmetcan ARSLAN

 

Whatsapp
google_160x600