NURAY ÇOBANOĞLU’DAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

17 01 2022
179 kez okundu
17-23 OCAK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Aile, yuva, ev konuları gündeminizde oluyor. Eskiden çözülememiş veya yüzleşemediğiniz olaylar tekrardan gün yüzüne çıkabilir. Duygusal krizlere, kıskançlık, şüphe duyma gibi temalarda dikkatli olmakta fayda var. Bu hafta kariyerinizle ilgili güç savaşları, çekişmeler, ani başlatmalar ve bitirmeler yaşayabilirsiniz.

BOĞA

Haftaya önemli etkilerle başlıyorsunuz. Kardeş, yakın çevre, eğitim, iletişim gibi konularda farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Yurtdışına bağlı işleriniz, medya, basın, internet üzerinden yapmak istediğiniz bazı faaliyetler için dönüşler de gecikmeler yaşanabilir. Kariyeriniz ile ilgili sıkıntılar çözüme ulaşabilir. Yeni başarılar elde edebilirsiniz.

İKİZLER

Parasal konularda ödemeler de rahatlayacağınız hafta olabilir. Yeniden borçlanmak için ani kararlar almayın. Eşinizin veya ortağınız ile beraber harcamalarda planlı ilerlemenizde fayda var. Yurtdışına bağlı veya hukuksal konularda sonuçlanmalar yaşanabilir. Seyahat planları olanlar bazı aksaklıklar yaşayabilir.

YENGEÇ

Bu hafta kendinizi duygusal anlamda hassas hissedebilirsiniz. Hayatınız ile ilgili yeni kararlar alırken sübjektif yaklaşmamaya çalışın. Maddi açıdan destek görebilirsiniz. Banka-kredi, ödeme konuları gündeminiz de olabilir. Dış görüşünüz ve imajınız da değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.

ASLAN

İlişki, ortaklık, sözleşme gibi konularla ilgili sorunlarınız çözüme ulaşabilir. Duygusal anlamda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Gizli konular açığa çıkabilir. Uyku problemi yaşayabilir, farklı rüyalar görebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konular da dikkatli ve temkinli olmanız, ihmal etmemeniz gerekiyor.

BAŞAK

Sosyal çevreniz veya arkadaşlarınız ile önceden yaşadığınız bazı konularla ilgili gerçekler ortaya çıkabilir. Arkadaşlıklarınızı sorgulaya bilirisiniz. Geleceğinize dair yeni kararlar alabilirsiniz. İş hayatınız, günlük rutin işleriniz ile ilgili bir düzen getirmek, daha organize olmak isteyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda şifa bulabilirsiniz.

TERAZİ

Kariyer hayatınızda değişimler yaşanabilir. Otorite figürleri veya aile büyüklerinizle problemler yaşanabilir. Ev alma, taşınma kararı alabilirsiniz. İkili ilişkilerinize yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Arkanızdan birtakım işler çevrilebilir, konuşmalar olabilir. Güvendiğiniz ve konuştuğunuz insanlara dikkat etmenizde fayda var.

AKREP

Bu hafta hayata bakış açınızı değiştiriyorsunuz. Yurtdışı konuları, seyahat, eğitim hayatınız, ticaret, hukuksal gibi konularınızda bir sonuçlanma olabilir. Yeni adımlar atabilirsiniz. İlişkilerinize zarar vermemek için fevri hareket etmemeye ve konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Eviniz veya ailenizle ilgili tamamlanmamış konular tekrardan gündeme gelip çözüme ulaştırabilirsiniz.

YAY

Beklediğiniz para, miras, mahkeme gibi konular bu hafta artık netleşebilir. Yakın çevrenizle alakalı önemli haberler alabilirsiniz. Eğitim hayatı olanlar sorumluluklarını aksatmamaya dikkat etmelisiniz. Seyahat planınız var ise bazı engeller, sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Geleceğinize dair hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK

İkili ilişkiler, ortaklılar ve hayatınızla ilgili birçok konuda değişiklikler olabilir. İş hayatınız, hedefleriniz için yeni adımlar atabilirsiniz. Ödemeler, harcamalar, ortak kazançlarla ilgili beklenmedik durumlar yaşanabilir. Eşiniz veya partnerinizle tartışmamaya dikkat edin. Sağlığınızla ilgili özellikle bu dönem mideniz daha hassas olabilir.

KOVA

Bu hafta iş hayatınıza yoğun bir tempoyla başlayabilirsiniz. Abartılı harcamalar yeni bir kredi başvurusu yapmak için doğru zaman değil. Hafta sonuna doğru maddi açıdan rahatlayabilirsiniz. İlişkinizde tartışmalardan inatlaşmalardan uzak durmanız gerekiyor. Duygularınız da değişiklikler yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerebilir.

BALIK

Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Daha duygusal yaklaşımlar gereksiz endişelenmeler yaşayabilirsiniz. Duygularınızı ya da hissettiklerinizi ifade ederken zorluk yaşayabilirsiniz. Parasal konularda risk almayın bazı kayıplar olabilir. Bu hafta gizliliklere önem verin. Sizden saklanmış konularla ilgili duyumlar alabilirsiniz.

Whatsapp
google_160x600