NURAY ÇOBANOĞLU’DAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

22 01 2022
199 kez okundu

KOÇ

Geleceğiniz, kariyerinizle alakalı net kararlar almak isteyebilirsiniz. Fakat bu hafta yeni adımlar veya anlaşmalar için pek uygun değil kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Daha çok yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Parasal konularda dikkat etmeniz gereken durumlar olabilir. Arkadaş çevrenizde borç alma-verme konularında sıkıntılar yaşanabilir.

BOĞA

Uluslararası ve hukuksal işleriniz, medya-yayıncılık, eğitim konuları ile ilgili sorumluluk almaya, beklediğiniz durumlar varsa harekete geçmeye başlayabilirsiniz. Geleceğiniz ve ilişkilerinize dair bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Ani çıkışlar, kırıcı olmamaya dikkat etmelisiniz. 

İKİZLER

Bu hafta odak noktanız finansal konular oluyor. Gelir-gider dengesini sağlamanız gerekebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili net kararlar alabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durun. Agresif olmamaya özen gösterin. Beklemediğiniz haberler olabilir gizli konular açığa çıkabilir. 

YENGEÇ

Bu hafta ikili ilişkiler teması ön planda olacak. Evlilik, ortaklık kararları almak, var olan ilişkinizi sorgulayabilir, iletişimde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle veya arkadaşlarınızla ilgili parasal konularda yaşanacak krizlere karşı sakin kalmaya çalışın. 

ASLAN

Günlük işlerinizde düzene koymak daha sistematik çalışmak için plan yapmak isteyebilirsiniz. Yeni iş başvurusu veya başlama yapmak için pek uygun haftada değilsiniz. Sağlığınızı ihmal etmemeye çalışın. İlişkilerinizde özgür olma arzusu beklenmedik sorunlara neden olabilir. 

BAŞAK

Aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili konularda planlı ilerlemek isteyebilirsiniz. Eski aşklardan mesaj veya geçmişte yaşanmış konular gündeme gelebilir. İş ortamınızda beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Fikirsel çatışmalar yaşanabilir.

TERAZİ

Ev-aile konuları ile ilgili daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Taşınma veya tadilat gibi işler de aksilikler yaşayabilirsiniz. Parasal konularda dikkatli adımlar atmanız gerekebilir riskli yatırımlardan uzak durmalısınız. Çocuğunuz, eğlence ve aşk hayatınız için yapacağınız harcamalara da dikkat edin.

AKREP

Bu hafta kardeşleriniz ve yakın çevreniz iletişim kurmakta güçlük çekebilirsiniz. Eğitim hayatınızda, seyahatlerde zorlanmalar yaşanabilir. İkili ilişkilerde gergin durumlar olabilir. Ani kararlar almamaya çalışın, ilişkiler de sonlanmalar yaşayabilirsiniz.

YAY

Parasal konularda daha disiplinli hareket etmeye başlayabilirsiniz. Kazançlarınız ve harcamalarınız bu süreçte artabilir. İş hayatınızda beklenmedik değişiklikler gelebilir. Sağlığınızla ilgili sorunlar yaşanabilir ihmal etmeyin.

OĞLAK

Kendinize ve hedeflerinize daha ciddi yaklaşıyorsunuz. Dış görünüş ile ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Yeni kararlar almak için uygun bir haftada değilsiniz. Geçmişte yaşanmış olayları tekrardan sorgulamayın. Sağlığınızla ilgili konularda gerekli önemi vermeniz gerekiyor. 

KOVA

Bu hafta biraz daha içe dönük, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız haksızlıklara çok takılabilirsiniz. Uyku problemleri yaşanabilir. Hayatınızda ve hedeflerinizde ani değişimler veya yer değişiklikleri gündeme gelebilir. 

BALIK

Sosyal çevrenizle ilgili yeni tanışmalar görüşmeler aktifleşebilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde sorunlar fikir ayrılıkları da yaşanabilir. Arkanızdan iş çeviren gizli düşmanlara karşı daha dikkatli olmanız gerekiyor.Yakın çevreniz, eğitim hayatınızla ilgili beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. 

 

 

 

Whatsapp
google_160x600