‘BENİMLE DELİRİR MİSİN’ KAHKAHAYA BOĞDU

Kapaklı Belediyesi Ocak ayı Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında kadın erkek ilişkilerini anlatan ‘Benimle Delirir Misin?’ adlı tiyatro oyununu izleyiciyle buluşturdu.
15 01 2022
175 kez okundu


Ocak ayı Kültür Sanat Etkinlikleri yetişkinler için düzenlenen tiyatro gösterisi başladı. Etkinlik kapsamında evli bir çiftin ilişkilerini anlatan komedi oyunu ‘Benimle Delirir Misin?’ Kapaklılı tiyatroseverlerle buluştu. Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyuna izleyicilerin ilgisi yoğun oldu. 2 perde olarak sahnelenen oyunda oyuncular Necmi Yapıcı ve Nihan Durukan Yapıcı izleyicileri kahkahaya boğdu.

Büyük beğeni toplayan oyun izleyicilerden dakikalarca alkış aldı. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ve Kapaklı Kaymakamı Bayram Sağır oyuncular Necmi Yapıcı ve Nihan Durukan Yapıcı’ya çiçek takdim ederek teşekkür etti. Belediye Başkanı Mustafa Çetin yaptığı konuşmada, oyunu çok beğendiklerini ifade ederek, “Kapaklımız yeni bir ilçe, biz de yerel yönetimler olarak bu güzel ilçemizi kültürle, sanatla buluşturmaya gayret ediyoruz. Bizlere kahkaha dolu bir akşam yaşattınız. Hepinize çok teşekkür ediyoruz.” dedi.
Eren Can TAPU

Whatsapp
google_160x600