6 AYDA 6 PROJE GERÇEKLEŞTİRDİK!

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ahde vefa örneği göstererek eski Ulaş Belediye Başkanı Ömer Şakar adına park açılışı gerçekleştirdi.
18 06 2022
265 kez okundu

Ergene Belediyesi tarafından Ulaş Mahallesi’ne açılan Ömer Şakar Parkı’na gelen çocuklar gönüllerince eğlenme fırsatı buldu. Karnelerini alan çocuklar aileleriyle birlikte geldikleri açılışta oyun gruplarının tadını çıkardı. Parkta bulunan çocuklara Türk bayrağı dağıtıldı, arkadaşlarıyla keyifli vakit geçiren çocuklar açılıştan sonra da oynamaya devam etti. Ulaş Mahallesi’nde yapılan Ömer Şakar Parkı’nın açılışına katılan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel burada yaptığı konuşmada, daha önce görev yapmış muhtarların, belediye başkanlarının isimlerine yeni açılışlar yapacaklarının da müjdesini verdi. Ulaş Mahallesi’nde yapılan açılışa Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ismine park açılan eski Ulaş Belediye Başkanı Ömer Şakar, eski Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, CHP Ergene İlçe Başkanı Nuh Nuhoğlu, İYİ Parti Ergene İlçe Başkanı Sadi Ersöz, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı. Açılışta konuşan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetleri sıraladıktan sonra hizmetlerin devam edeceğini belirtti. 6 ayda 6 proje gerçekleştirdiklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, eskiden görev yapmış olan belediye başkanlarının, muhtarların da isimlerini yaşatmak istediklerini belirtti.

 

‘ERGENE’YE HİZMET ETMİŞ İSİMLERİ YAŞATACAĞIZ!’

Başkan Yüksel, “Benim bir projem daha var. Bunu gündeme getireceğim. Sağlık Mahallesi ilk muhtarının ismini Yeşiltepe Mahallemizde yaptığımız parkta  yaşatmak için meclise getireceğim. Allah’ın izniyle onun da ismini Yeşiltepe Mahallesinde yaşatmayı planlıyoruz. Eski Belediye başkanlarımız var, kabul ettikleri takdirde ilçemizin en güzel yerlerine isimlerini vereceğiz. Ben buraya gelip katılan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

ŞAKAR: AHDE VEFAYA İNANAN BAŞKAN YÜKSEL’E TEŞEKKÜR EDİYORUM

Eski Ulaş Belediye Başkanı Ömer Şakar yaptığı konuşmada, “Benim adımı buraya layık gören Sayın Rasim Yüksel’e ayrıca teşekkür ediyorum. Ahde vefaya inanan bir insan! İşin siyasi boyutunu düşünmeden böyle bir karar aldı, ben de kabul ettim. Allah razı olsun. Halktan da istediğimiz burada bütün parklara sahip çıkmaları. Belediye sahip çıkacaktır, bakımını yapacaktır. Ulaş halkı kendi parkına gözü gibi baksın.” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından açılışa katılan davetliler, parkın içini gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Tutku AKBAŞ

 

 

Whatsapp
google_160x600