5 KİTAP GETİREN SİNEMA BİLETİNİ KAPTI

Keşan Belediyesi ve Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen “5 Kitap Getir Sinema Biletini Kap” etkinliğinde kitap teslim eden bin öğrenci kitap getirerek sinema biletlerini kaptı.
14 01 2022
301 kez okundu

Keşan Belediyesi ve Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen “5 Kitap Getir Sinema Biletini Kap “ kampanyasında bugüne kadar toplam bin öğrencinin kitap getirerek sinema biletini kaptığı ve ‘Kesişme; İyi Varsın Eren’ filmini izlediği açıklandı.

Konuyla ilgili bilgi veren Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Andaç Gedik, öğrencilerin kampanyaya büyük ilgi gösterdiğini belirterek, “Kitap teslim edecek okullarımızdaki öğrencileri belediye otobüsümüz ile alışveriş merkezine getiriyoruz. Öğrencilerimiz kitaplarını teslim ettikten sonra biletlerini alarak filmi izliyorlar.” dedi.
12 Ocak 2022 Çarşamba günkü kitap teslimine Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da katılarak hem kitap bağışını kabul etti hem de Kesişme; İyi ki Varsın Eren filmini öğrencilerle beraber izledi.
Eren Can TAPU 

Whatsapp
google_160x600