YURDAKUL’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün´ü makamında ziyaret etti.
11 07 2020
547 kez okundu

Ziyarette, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Volkan Soğancılar ve Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar da yer aldı.

1,5 YILDA YAPILACAK

Ziyarete ilişkin açıklama yapan Yurdakul, “Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ahmet Üzgün'e, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisinde Malkara'ya yapılacak olan Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun plan değişikliği yazısının onaylandığının bilgisini ilettik. Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ahmet Üzgün'den Ağustos ayı içerisinde Gençlik Merkezi'nin ve bunun akabinde 1 veya 2 ay içerisinde Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ihalesinin yapılacağını, yapılacak olan ihalenin ardından 1 yıldan daha kısa bir süre içerisinde Gençlik Merkezi ve 1,5 yıldan daha kısa bir süre içerisinde de Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun yapımı tamamlanarak Malkara halkının kullanımına sunulacağının bilgilerini aldık. Malkara'ya yapılan yatırımlardan dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na ve Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ahmet Üzgün'e teşekkür ederiz.

MALKARA’YA HAYIRLI OLSUN

Bizler Malkara Belediyesi olarak Malkara'ya yapılacak olan her yatırımın destekçisi olacağız ve Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzle ortak iş birliği içerisinde çalışmaktan mutluluk duyacağız. Malkara'nın menfaatine olacak her projenin altına imzamızı atmaya hazırız” dedi.

Hüseyin TAYYAR

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600