YILIN İLK TOPLANTISI MARMARAEREĞLİSİ’NDE GERÇEKLEŞTİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 2021 yılı ilk meclis toplantısı Marmaraereğlisi Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
14 01 2021
181 kez okundu

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın açılış konuşması ile başladı. Başkan Ata; “2021 yılının ilk büyükşehir meclis toplantısına ev sahipliği yapmaktan dolayı onur duyarım. Hepiniz Hoş geldiniz. Yaşanan pandemi süreci nedeniyle, hepimiz zor günler yaşıyoruz ve hala bu süreci atlatmış sayılmayız. Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, eldeki kaynakları doğru kullanarak var gücümüzle hizmet vermeye devam ettik. Marmaraereğlisi Belediyesi olarak ilçemizin her yanında ciddi ve büyük yatırımlar yapmaya gayret gösterdik.” ifadelerinde bulundu.

Marmaraereğlisi Belediyesi’nin faaliyetlerinin anlatıldığı slayt gösterisi ve Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın selamlama konuşmasının ardından, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ocak 2021 Dönemi Olağan Meclis Toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında gerçekleştirildi.

GÜNDEM MADDELERİ KARARA BAĞLANDI

Namık Kemal Üniversitesi Marmaraereğlisi Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonu’nda; koronavirüs salgını dolayısıyla sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen toplantıda, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı ve komisyon raporlarına ait dosyalar meclise sunuldu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ocak 2021 Dönemi Meclis Toplantısının son derece verimli geçtiğini belirten Başkan Albayrak, “2021 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdik. Büyükşehir Belediyesi Meclisimizin almış olduğu tüm kararların Tekirdağ’ımıza hayırlı olmasını diliyor, halkımıza mutlu ve sağlıklı bir yıl diliyorum” dedi.


Göksel GÜRSOY

 

 

 

Whatsapp
google_160x600