YEŞİLAY ÖDÜLLERİNDE ÇORLULU ÖĞRENCİLERİN BAŞARISI

Türkiye Yeşilay Cemiyeti ve Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetlerinin iş birlikteliğinde 10.’su düzenlenen ‘Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek’ yarışmasında Çorlulu öğrenciler damga vurdu.
01 10 2020
260 kez okundu

Türkiye Yeşilay Cemiyeti ve Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetlerinin iş birlikteliğinde ‘Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek’ yarışmasının 10.’su düzenlendi. 

BAŞARILI PERFORMANSLARI GÖZDEN KAÇMADI
Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek’ yarışmasına Tekirdağ’da ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri arasında edebi ve görsel kategorisinde 9934 eserle katılım sağlandı. Katılımcı öğrenci sayısı sıralamasında Tekirdağ 7. oldu. Çorlulu öğrencilerin başarılı performansları gözden kaçmazken görsel kategorisinde İlkokul birincisi Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu öğrencisi Beren Bilmem, Ortaokul birincisi Muratlı Mithatpaşa Ortaokulu öğrencisi Ecenur Şimşek ve lise birincisi Çorlu Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencisi İlayda Uzun oldu. Edebi kategoride İlkokul birincisi Süleymanpaşa İlkokulu öğrencisi İdil Özkan, Ortaokul birincisi Çorlu Mükerrem Ali Kayan Ortaokulu öğrencisi Mustafa Tahir Mallı ve Lise birincisi Muratlı Anadolu Lisesi öğrencisi Sevda Naz Sayar derece aldı.   

Göksel GÜRSOY

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600