YA KAZANACAĞIZ, YA KAZANACAĞIZ!

Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan tüm dünyayı olumsuz bir şekilde etkileyen Koronavirüs ile ilgili yaptığı açıklamasında; “Ülkemizi de etkisi altına alan bu küresel virüsü sadece, devlete bırakarak kazanamayız. Devlet kadar her birimizin de aynı sorumluluğu üstlenmesi ve aynı kararlılıkla mücadele etmesi gerekir” dedi.
25 03 2020
8520 kez okundu

Kulüp Başkanı Taylan Güraslan yaptığı açıklamasında; “Çok kıymetli Silivrililer; tedbir al ve evde kal! Koronavirüs nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de olağanüstü bir dönemden geçiyoruz. Bu istenmeyen durum sağlık dünyasında, iş hayatımızda, ekonomide, politikada, sosyal ve aile hayatımızda gerçek anlamda endişe ve korku yaratmaktadır. Hep birlikte, karşılaştığımız zorlukları ve problemleri aşacağız. Önlem ve dayanışmayla virüsü kontrol altına almanın ve yenmenin mümkün olabileceğini bilerek, geleceğimize sahip çıkacağız. Koronavirüsün yol açtığı şu geçici karantina günlerinde daha çok dayanışacağız.
Özelikle sosyal medya paylaşımlarına kesinlikle itibar etmeyelim, gerçek dışı paylaşımlar olayları saptırabiliyor ve görevlileri zor durumda bırakabiliyor. Ülkemizi de etkisi altına alan bu küresel virüsü sadece, devlete bırakarak kazanamayız. Devlet kadar her birimizin de aynı sorumluluğu üstlenmesi ve aynı kararlılıkla mücadele etmesi gerekir. İşte tam da bu vakit, dayanışma ve birlik zamanıdır. Şahsım ve Yönetim Kurulum adına moralimizi yüksek tutalım. Birbirimizi uyaralım; evden dışarı çıkmayalım! Ya kazanacağız! Ya kazanacağız! Ötesi yok!” dedi.
Ahmet Can AYDIN

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600