TEŞKİLATLANMA ÇALIŞMALARIMIZA BAŞLADIK

Muharrem İnce tarafından başlatılan Memleket Hareketi’nin Tekirdağ Kurucu İl Başkanı olan Bora Küçükçetin, Gazetemiz DEVRİM’i ziyaret etti.
06 04 2021
850 kez okundu

CHP’den istifa ederek Memleket Hareketi’ni kurup başlatan ve birçok bölgede çalışmalar yürüten Muharrem İnce’nin Tekirdağ Kurucu İl Başkanı Bora Küçükçetin, Gazetemiz DEVRİM’in Genel Yayın Yönetmeni Tarız Zafer Alpaslan’ı ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Küçükçetin, “Değerli bir teklif ve görev. Kolay değil, üstüme düşeni yapacağım. Ben her kesimle görüşüyorum ve bu Ergene’deki başarı hikayemi Tekirdağ geneline taşıyacağım. Böyle bir başlangıç yapıyoruz. Yeni kan, yeni siyasetçi olarak yola çıkıyorum. Tabi ki eleştiri alacağım. Kimsenin oylarını çalmayacağız, bölmeyeceğiz. Yüzde 20 üzerinde kararsız ve tepki oyu kullanacak seçmen var. Biz öncelikli olarak onların oyuna talibiz. Şu anda ekip oluşturma ve teşkilatlandırma çalışmalarımızı başlattık. Adım adım bu işleri tamamlayarak bir an önce sahalara çıkmak istiyoruz.” dedi.

‘ORTAK AKILLA HAREKET EDECEĞİZ’

Yerel ve genel sorunlara hakim olduklarını dile getiren Küçükçetin, “Ben hiç kimse ile kavga etmeden, eleştirmem gerekiyorsa da yapıcı şekilde yapacak bir il başkanı olacağım. Barışık, diyalog içerisinde çözüm odaklı ve ortak akılla hareket eden örnek bir il başkanı olmak istiyorum. Amacım da yapamaz diyenleri yanıltmak. Hem ilçelerle hem de il konusunda eksiklerle ilgili halkımızın şikayetçi olduğu sorunlara hakimim. Çıkıp halkımızla tekrar temas edip sorunlarını dinleyeceğiz ve eleştirilerimizi yapacağız.” diye konuştu.

‘SEÇİMDE BÜYÜK BİR İVME KAZANABİLİR!’

Gerçekleşen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazetemiz DEVRİM’in Genel Yayın Yönetmeni Tarık Zafer Alpaslan, “Muharrem İnce, gelecek seçimlerde kırılma noktası olabilir ve büyük bir ivme yakalayabilir. Küskünler ve kararsız kesim oldukça fazla. Bu da İnce’ye artı puan getirecektir. Yeni görevinizde siz ve ekibinize şimdiden başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Tutku AKBAŞ

 

 

 

Whatsapp
google_160x600