TESKİ YİNE PATLADI!

Çorlu’da TESKİ ekiplerinin yaptığı çalışma sırasında patlayan su borusu nedeni ile yol göle dönerken, ev ve iş yerlerini de su bastı.
11 02 2021
1610 kez okundu

Muhittin Mahallesi Tütün Sokak üzerinde TESKİ ekipleri tarafından yürütülen altyapı çalışmaları sırasında içme suyu hattı patladı. Patlayan su borusu nedeni ile yol dakikalar içerisinde göle dönerken, çevrede bulunan ev ve iş yerlerini de su bastı. Vatandaşlar, “Ne yazık ki dünya genelinde ve ülkemizde birçok bölgede su sıkıntısı yaşanıyor. İnşallah ekipler bu probleme hızlı bir şekilde müdahale eder de biz de sıkıntı çekmeyiz. Her gün tonlarca su boşa akıp gidiyor. Yine boşa akan tonlarca suyu bizim faturalarımıza yansıtacaklar. Yazık günah.” diyerek duruma tepki gösterdi.
BİNALARI SU BASTI
Yaşanan su patlağı nedeni ile çevrede bulunan binaların bodrum katları ise sular altında kaldı. Yakında bulunan sitenin kalorifer dairesinde bulunan kömürler kullanılamaz hale gelirken, kalorifer kazanında ise maddi hasar oluştu.
SURVİVOR PARKURUNU GEÇİP EVE GİRİYORUZ
Yaşanan arızanın ardından yol göle dönerken, vatandaşlar evlerine girebilmek için yol kenarında bulunan korkulukların üzerinden zor da olsa geçerek evlerine girmeye çalıştı.

ÜÜ


Tutku AKBAŞ

 

 

Whatsapp
google_160x600