TESKİ YİNE BİR İŞİ BECEREMEDİ

Çorlu’da uzun süredir devam eden su patlağını onaran ekiplerin yaptığı çalışmanın ardından yine aynı bölgede yaşanan su patlağı vatandaşları çileden çıkardı.
29 09 2020
851 kez okundu

Kemalettin Mahallesi Göçmenler Sokak üzerinde daha önce meydana gelen su patlağı nedeni ile TESKİ ekipleri çalışma başlatmış ve su borusunu onarmıştı. Yapılan çalışmanın ardından 2 gün geçmesine rağmen yine aynı bölgede yaşanan su patlağı bölgede yaşayan vatandaşları çileden çıkardı. Vatandaşlar, “Nerdeyse bir hafta burada tonlarca su boşa aktı. Ekipler gelip çalışma başlattı ve patlak olan su borusunu onarıp gitti. 2 gün geçmedi bile yine aynı yerde su patlağı oluştu. Nasıl bir iş yaptılar anlayamadık. Daha önce az akan su şimdi daha çok akmaya başladı. Yapacaklarına daha çok bozdular.” dedi.

FATURALAR YİNE KABARACAK!

Tonlarca suyun boşa akmasına üzüldüklerini ifade eden vatandaşlar, “Su borusunun nasıl ve neden patladığını bilmiyoruz. Yetkilileri aramamıza rağmen henüz gelen olmadı. Tonlarca su boşa akarken yine faturalar bizim ceplerimize yansıyacak.” diye konuştu.

Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600