TEKİRDAĞ DSYB, İZMİR AGROEXPO TARIM FUARI’NDA

Tekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (DSYB) üyeleri Avrupa’nın en büyük tarım fuarlarından biri olarak gösterilen 15. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katıldı.
11 02 2020
158 kez okundu
Tekirdağ DSYB Başkanı Veteriner Hekim Ergin Durgun yaptığı açıklamada; 7-9 Şubat 2020 tarihleri arasında düzenlenen İzmir Agroexpo 2020 15. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na gezi düzenlediklerini belirtti.
Başkan Durgun açıklamasının devamında; Gezinin ilk gününde üyelerin fuarı ziyaret ettiklerini, fuara katılan firmalar ve kişiler ile görüşmeler gerçekleştirdiklerini, teknolojik gelişmeler hakkında bilgi sahibi olduklarını, diğer illerden de fuara katılan sektör paydaşları ile bilgi ve fikir alışverişine bulunduklarını, verimli geçen Fuar ziyaretinin ardından konaklamak için Kuşadası’nda bulunan otellerine geçtiklerini belirtti.
Gezinin ikinci gününü tarih ve kültür turuna ayırarak Efes Antik Kenti, Meryem Ana ve Şirince köyüne ziyaretlerde bulunduklarını ve ardından Ayvalık – Lapseki – Keşan üzerinden dönüş yaptıklarını söyledi.
TALEPLER DOĞRULTUSUNDA TURLAR DEVAM EDECEK
Birlik Başkanı Ergin Durgun, “Gezi sonrasında katılan üyelerimiz bize memnuniyet ve teşekkürlerini ilettiler. Biz de üyelerimizin geziden memnun dönmelerinden dolayı mutlu olduk. Üyelerimizin talepleri doğrultusunda bu tür geziler düzenlemeye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.
Önder TABAK

 

Whatsapp
google_160x600