TEDAVİSİ İYİ GİDİYOR

Kovid-19 testinin pozitif çıkması ile Çorlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan ve durumunun ciddileşmesi üzerine Cerrahpaşa Tıp Fakültesine sevk edilen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’den müjdeli haber geldi.
16 10 2020
837 kez okundu

Ergene Belediyesi Başkanı Rasim Yüksel, 8 Ekim 2020 tarihinde Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının üzerine tedavi altına alınmıştı. 7 gün sonra durumu kötüleşen Yüksel, solunum cihazına bağlanarak İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesine sevk edilmişti. 

MÜJDELİ HABERLER ALDIK

Ergene Belediyesi Başkanı Rasim Yüksel, Çorlu Devlet Hastanesinde tedavi gördüğü 7. günde durumunun ağırlaşması üzerine 14 Ekim Çarşamba günü İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesine sevk edilmişti. Başkan Yüksel’in son durumu ile ilgili Ergene Belediyesi sosyal medyadan bir açıklama yayınladı. Ergene Belediyesi mesajında; “Tedavisi İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde devam etmekte olan Ergene Belediye Başkanımız Rasim Yüksel'in hastane yetkilileri tarafından tedavisinin iyiye gittiği yönünde müjdeli haberler aldık. Başkanımıza hayır dualarını esirgemeyen siz çok kıymetli vatandaşlarımıza ve kamuoyuna önemle duyurulur” denildi.

Göksel GÜRSOY

Whatsapp
google_160x600