SÜRÜCÜLER BOZUK YOLA İSYAN ETTİ

Çorlu’da günlerdir onarılmayı bekleyen cadde üzerinden geçen araç sürücüleri Çorlu Belediyesine sitem ederek hizmet beklediklerini söyledi.
24 07 2020
2000 kez okundu

Eski Çerkezköy Caddesi üzerinden geçen araç sürücüleri, yolun bozuk olmasından dolayı sitem ederek hizmet beklediklerini dile getirdi. Vatandaşlar, “Yapılan hizmetlerden memnun değiliz ve bu hizmetler mağduriyetlerden başka bir şeye yaramıyor. Asfaltlanma çalışmaları yapılmaması nedeni ile günde yüzlerce aracın geçtiği caddede evlerimizin balkonuna çıkamıyor, camlarımızı açamıyoruz. Her taraf toz, toprak içinde. Bir an önce çalışmaların tamamlanmasını ve caddenin asfaltlanmasını istiyoruz. Ne bir uyarıcı levha ne de bir görevli var. İnsan yol çalışması yapıldığına ya da yolun tek yöne düştüğüne dair bir bilgimiz yok. Alt yoldan gelen araçlar ile karşılıklı olarak birbirimize bakışıp kalıyoruz. Çorlu Belediyesinin bu konuda hızlı çözümler üretmesini bekliyoruz” dedi.

JET ÇÖZÜM EKİBİ NEREDE?
Öte yandan vatandaşlar bölgede yaşanan sorunları sürekli olarak belediyeye iletmesine rağmen net bir sonuç alamadıklarını ifade ederek “Belediyemiz Jet Çözüm Ekibi kurmuş fakat bu bölgeye jet çözüm üretemiyor. Biz kalcı çözümler istiyoruz. Bu caddeden her gün yüzlerce araç ve fabrika servisi geçiyor. Burada yol çökmesi yaşanmasından bıktık.”diye konuştu.

Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600