SPOR CAMİASINDAN MELİH HOCAYA DESTEK

İlik kanserine yakalan ve bu ay içerinde ilik nakli olacak antrenör Melih Altınok’a destek amacıyla mini futbol turnuvası düzenlendi.
23 03 2020
1441 kez okundu

Farkındalık amacıyla düzenlenen turnuvaya spor camiasından çok sayıda kişi katıldı. Edirne Saraçhane stadında gerçekleştirilen etkinliğe antrenörler, spor yöneticileri katıldı. Melih Altınok için yapılan etkinlikte spor yöneticileri ve antrenörler 15 dakikadan oluşan mini bir futbol turnuvası gerçekleştirdi. TÜFAD Başkanı Erdoğan Öztürk, yaptığı açıklamada Melih Altınok’a tüm futbol camiası adına geçmiş olsun dileklerini iletti ve yanında olduklarını belirtti.
Öztürk, “Değerli Edirne futbol camiası, ben insan hayatını bembeyaz sayfalardan oluşan farklı ciltli defterlere benzetiyorum. Yaşantımızda bu beyaz sayfalar iyilikler, mutluluklar ve sevinçlerle bembeyaz, hastalıklar acılar, kederler ve hüzüntüler ile farklı renklere bürünmektedir. Son sayfa bittiğinde ömür de bitmektedir. Edirne futbolunun gülen yüzü Melih Altınok kardeşimiz için organize edilen bu etkinliğe katılarak maddi ve manevi katkı sağlayan futbol camiamızın siz değerli dostlarıma
şükranlarımı iletiyorum.  Melih Altınok arkadaşımızın da tekrar sağlığına kavuşarak pozitif enerjisini tekrar Edirne futbolumuza yayacağının inancıyla kendisine tüm futbol camiamız adına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve yanında olduğumuzu iletiyorum” şeklinde konuştu.
‘İYİ Kİ FUTBOLUN İÇİNDEYİM’
Melih Altınok ise, yaptığı açıklamada iyi ki futbolun içinde olduğunu söyleyerek: “Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Fazla bir şey söyleyemeyeceğim ama iyi ki futbolun içindeyim, iyi ki futbol var, iyi ki sizler varsınız” dedi.
Ahmet Can AYDIN

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600