ŞEHRİN ELÇİLERİNDEN ANLAMLI BAĞIŞ KAMPANYASI

Çorlu’da dar gelirli öğrencilerin EBA ve canlı derslere ulaşması için tablet bağış kampanyası düzenlendi. Sosyal medya üzerinden verilen ve 14 kanalın canlı yayınladığı bağış kampanyasında 147 adet tablet toplandı.
15 10 2020
814 kez okundu

Çorlu Memduh Şevket Esendal Sahnesi’nde Şehrin Elçileri ve Umudunu Kaybetme Derneği İşbirliği ile eğitime destek olmak için tablet bilgisayar kampanyası düzenlendi. 

BÜYÜK SES GETİRDİ

Çorlu’da Memduh Şevket Esendal Sahnesi’nde düzenlenen bağış kampanyası Devrim Web TV’de ‘Güne Bakış’ Programının sunucusu Aysel Güneş’in moderatörlüğünde gerçekleşti. Sosyal medya üzerinden 14 kanalın yayınladığı bağış programına Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nigar Alemdar Yetkin, Umudunu Kaybetme Derneği Başkanı Öznur Öztunalı ve eğitimci Hülya Perin de katıldı.

147 TABLET BAĞIŞLANDI

Yaklaşık 2,5 saat süren programda hayırseverler bağışlarını canlı yayına gelerek veya telefonla bağlanarak gerçekleştirdi. Program sonunda dar gelirli öğrencilerin uzaktan eğitim görebilmesi için hayırseverler tarafından 147 tablet bağışlandı. Devrim Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Devrim Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Özhan Alpaslan da 5 adet tablet desteği ile kampanyaya katıldı.

Göksel GÜRSOY

 

 


 

  

Whatsapp
google_160x600