SAKLAMAK DEĞİL, PAYLAŞMAK OLSUN ÖZÜN

İmece usulüyle ihtiyaç sahibi vatandaşların mağduriyetlerini gidermek adına Saray Belediyesince kurulan ‘Sosyal Mağaza’ dar gelirli vatandaşta yara sarmaya devam ediyor.
14 01 2021
156 kez okundu

Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren mağazada; gelinlik, nişanlık, abiye, sünnet kıyafeti, takım elbise, bebek kıyafetleri, çocuk kıyafetleri ve ayakkabılar sterilizasyon ve temizlik işlemlerinin ardından ihtiyaç sahiplerine bedelsizce ulaştırılmak için raflarda yerini alıyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: “Sosyal Mağazamızda 1 yıl içinde yaklaşık bin ihtiyaç sahibine ulaştık. 500 kadar çocuğumuza çeşitli zeka oyunu ve oyuncak armağan ettik. Ayrıca 119 otistik çocuğumuzun gelişiminde faydalı olabilecek oyuncaklar temin ettik. Vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek adına bizden desteklerini esirgemeyen değerli Saray halkına sonsuz şükranlarımızı sunarız.” denildi.
İhtiyaç sahibi kişiler ve Sosyal Mağazaya katkıda bulunmak isteyen vatandaşlar, detaylı bilgi almak için (0 282) 768 10 05 ve 0 541 768 10 05 nolu telefonlardan başvurularını yapabilirler.

Göksel GÜRSOY

 

 

Whatsapp
google_160x600