Şahinler Holding’ten üç ilde iftar yemeği

Trakya Bölgesi’nin en büyük yatırımcısı Şahinler Holding, Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerini iftar yemeğinde buluşturdu.
05 08 2013
22387 kez okundu

DÜNYA genelinde 50 milyon insanı giydiren ve 4 kıtada, 15 farklı ülkedeki şirketleriyle 50 farklı ulustan 10 binin üzerinde çalışanı bulunan Şahinler Holding; en büyük yatırımlarının olduğu Trakya’da 1 Ağustos Perşembe günü Çorlu Silverside Otel’de; Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ’ın yerel yöneticileriyle birlikte, sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin ve Şahinler Holding çalışanlarının ve iş ortaklarının katıldığı bir iftar yemeği verdi. İftara; Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, Tekirdağ Vali Yardımcısı Mustafa Yel, Edirne Vali Yardımcısı Ayhan Özkan, Kırklareli Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Osman Şimşek, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Mustafa Aykaç, Şahinler Holding’in grup firma tedarikçileri ve personelleri katıldı.

TRAKYA’NIN EN BÜYÜK YATIRIMCISIYIZ

 

İftar yemeğinin ardından konuşan Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, şunları söyledi; “Şahinler Holding olarak Trakya’nın en büyük yatırımcısıyız. Bu sene başı itibari ile çalışan sayımız hızla artmakta olup, üç vilayetimizdeki insanlara daha fazla iş imkânı sunmaktan çok mutluyuz ve bu anlamda bu sene iftar yemeğimizde üst düzey yöneticilerimiz ve siz değerli Trakyalı dostlarımızla birlikte olmak istedik. Ana pazarımız olan Avrupa’daki sıkıntılar, ekonomik daralma ve çevremizde yaşanan siyasi gelişmelerin üstüne bir de iklimsel dalgalanmalar eklenince; Türkiye’de özellikle de Trakya’da tutunmakta zorlanan tekstil ve konfeksiyon sektörü ciddi anlamda etkilendi. Bu olumsuz gelişmelerden, Trakya’nın en büyük entegre tekstil fabrikalarından ve sektörün ana tedarikçilerinden olan Bilkont ve Şahinler Mensucat fabrikalarımız da etkilendi. Bu fabrikaların pazarlarını çeşitlendirdik ve kadroları yeniden yapılandırdık. Hızla artan siparişlerimizi karşılayabilmek için azalan çalışan sayımızı da giderek artırıyoruz. Geçtiğimiz iki ayda yeni 180 kişiyi istihdam ettik. Yıl sonuna kadar ilave 200 kişiyi daha işe alacağız.”

DEVRİM

Etiketler:
İftar
Şahinler
Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600