PERSONELE YENİ İŞ KIYAFETİ

Marmara Ereğlisi Belediyesi çalışanlarına; 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu gereğince, iş kıyafeti ve iş güvenliği koruyucu malzemeleri alındı.
13 02 2020
272 kez okundu
Marmara Ereğlisi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelinin, ‘6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu’ gereğince özel olarak imal edilen kıyafetleri yenilendi ve iş güvenliği koruyucu malzemeleri alınarak kendilerine teslim edildi. Dağıtılan yeni iş kıyafetleri, özellikle soğuk kış şartlarında işçilerin üşümemesi ve daha rahat çalışabilmeleri için hazırlandı.
‘PERSONELİMİZİ MEMNUN ETMEYE ÖZEN GÖSTERİYORUZ’
Yeni iş kıyafetlerini giyen belediye çalışanlarıyla bir araya gelen Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, işçilere göstermiş oldukları disiplinli çalışmalarından dolayı tatlı ikram edip teşekkür ederek, “Temizlik İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde çalışan personelimizin kıyafetlerini değiştirdik. İlçe genelinde temizlik ve park bahçe işlerimizi dikkatli ve titiz bir şekilde yürütüyoruz. Bunu yaparken de personelimizi memnun etmeye özen gösteriyoruz. Personelimize mevsimine göre iş kıyafeti ve sağlık malzemeleri temin ediyoruz. Belediye olarak; iş sağlığı ve güvenliğini esas alarak hareket ediyor, gerek verdiğimiz eğitimler, gerek sağlık taramaları, gerekse kıyafet ve güvenlik ekipmanlarıyla çalışanlarımız için sağlıklı ve güvenli bir ortam sunmaya dikkat ediyoruz. Amacımız iş kazalarının ve meslek hastalıklarının azaltılmasını sağlamak. Personelimizin kendini huzurlu hissetmesi, bizim için her şeyden önemli” dedi.

Onur ŞEKER

 

 

Whatsapp
google_160x600