OTOMOBİL İNŞAAT ÇUKURUNA UÇTU

Devrim Gazetesi olarak, Malkara Camiatik Mahallesi Kazdağı Yokuşu Sokak’taki inşaat çukurunun endişe, korku ve tehlike saçmaya devam ettiğini defalarca gündeme taşımıştık. Ne yazık ki beklenen oldu. Önceki gün, akşam saatlerinde meydana gelen kazada otomobil inşaat alanına düştü.
10 02 2020
3244 kez okundu

Meydana gelen kazada Allah’a şükürler olsun ki herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Aracın inşaat sahasından çıkarılmasının ardından tehlike arz eden yoldan araçların geçişleri yasaklandı.

MAHALLE SAKİNLERİ ENDİŞELİ…

İnşaat çukuru bitişiğindeki binada oturan vatandaşlar gazetemize yaptıkları açıklamada; “Evimizin bitişiğindeki inşaat çukuru hepimizi endişelendiriyor. Metrelerce derinlikteki boş alan binamızda çökme tehlikesi yaratmaktadır. Sokağımızda olası daha büyük bir olumsuzluk yaşanmadan gerekli önlemlerin alınmasını ve bitişiğindeki bina ile yolun güvenli hale getirilmesini bekliyoruz. Uzun süredir atıl durumda bekleyen inşaatın temel çukuru hepimizi korkutuyor. Tehlike geliyorum demez” şeklinde konuştular.

POLİS MEMURU YARALANMIŞTI

Geçtiğimiz yıl da aynı sokakta buzlanmadan dolayı yaya vaziyetteki Malkara İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bir polis memuru dengesini kaybederek, yere düşmüş ve yaralanmıştı. 

Önder TABAK

 

 

 

Whatsapp
google_160x600