ÖĞRENCİLER ‘CUMHURİYET’ İÇİN YARIŞACAK

Malkara Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında “Cumhuriyetin Değeri ve Cumhuriyet Değerleri” adı altında, ilkokul öğrencileri için Resim, Ortaokul öğrencileri için Şiir, Lise öğrencileri için Kompozisyon ve Afiş yarışması düzenleniyor.
16 10 2020
412 kez okundu

Düzenlenen yarışmaya katılım için başvurular 15 Ekim 2020 Perşembe günü başlamış olup, 27 Ekim 2020 Salı günü mesai bitiminde son bulacaktır. Yarışmaya katılmak isteyen öğrencilerin hazırladıkları resim, şiir, kompozisyon ve afişlerini 27 Ekim 2020 Salı günü mesai bitimine kadar Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekiyor. Yarışmaya katılan öğrencilerin hazırladıkları resim, şiir, kompozisyon ve afişler, kurulan komisyon tarafından 28 Ekim 2020 Çarşamba günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde değerlendirilecek. Ayrıca yarışmacılar yapılacak olan yarışmalarla ilgili detaylı bilgileri 444 59 42 /dahili 114 numaralı telefonu arayarak Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü'nden öğrenebilir.

Belediyeden yapılan açıklamada, “Afiş yarışmasına ait şartname düzenlenmiş olup, diğer yarışma türlerine katılım sağlanabilmesi için herhangi bir şartname gerekli değildir. Yarışmalara katılacak tüm öğrencilerimize keyifli dakikalar ve başarılar dileriz.” ifadelerine yer verildi.

Yarışmada birincilik ödülü çeyrek altın, ikincilik ödülü dijital fotoğraf çerçevesi ve üçüncülük ödülü ise kitap seti olarak açıklandı.

Önder TABAK

 

Whatsapp
google_160x600