NE SİLİVRİ NE ÇATALCA: 0-0

TFF 3. Lig 1. Grup’ta Play-Off potasından ayrılmak istemeyen iki komşu ilçe takımı olan Silivrispor ve Çatalcaspor arasındaki mücadelede her iki takımın da defans oyuncuları hatasız oynayınca beraberlik kaçınılmaz oldu.
17 02 2020
441 kez okundu
Silivri Stadı’nda oynanan mücadelede defans oyuncularının istediği oldu ve forvetlere geçit vermediler, maç 0-0 beraberlikle tamamlandı. Her iki takımda orta sahalarını kalabalık tutarak oyuna başladı. Silivri Stadı ile özdeşleşen kuvvetli rüzgâr maçın gidişatını değiştirdi. Şiddetli rüzgârın etkili olduğu maçta oyuncular topu kullanmakta zorlandılar. İlk yarı karşılıklı ataklarla geçilse de net bir pozisyon her iki takım tarafından üretilemedi. İkinci yarıya kontrollü başlayan Silivrispor ve Çatalcaspor takım orta saha oyuncuları forvetlere topu aktarmakta zorlandılar. Her iki takımın defans hattı yerden ve havadan atılan toplara müdahalelerindeki zamanlama ile geçilmezi oynadılar. aşırı rüzgarın etkili olduğu ve vasatı geçmeyen müsabaka başladığı gibi 0-0 beraberlikle tamamlandı.
DERBİYİ BİRLİKTE TAKİP ETTİLER
Zorlu mücadelenin saha içindeki dostluk havası protokol tribününe de hakimdi. Silivri Stadı’nda oynanan lig maçını İstanbul 3. Bölge Milletvekili Tülay Kaynarca, Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan, Çatalcaspor Kulüp Başkanı Hasan Gökçe ile birlikte her iki takımın yönetim kurulu üyeleri hep birlikte yan yana takip ettiler.
Onur ŞEKER
Whatsapp
google_160x600