NARKOTİK EKİPLERİ OTLUK ALANDA YAKALADI

Çorlu Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince takip edilen uyuşturucu ve uyarıcı madde satışı yapan bir şahıs, kısa bir kovalamacının ardından kıskıvrak yakalandı.
15 08 2020
413 kez okundu

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince uyuşturucu ile amansız mücadele devam ediyor. Çorlu’da Hıdırağa (Kore) Mahallesi’nde uyuşturucu ve uyarıcı madde satışı yaptığı belirlenen bir şahıs takibe alındı. Narkotik ekiplerinin takibi sonucu kısa bir kovalamacının ardından otluk alana kaçan ve izini kaybettirmeye çalışan şüpheli, polis ekiplerince kıskıvrak yakalandı.
99 FİŞEK EROİN ELE GEÇİRİLDİ
Otluk alana kaçan ve kıskıvrak yakalanan şüphelinin kaçmaya çalıştığı otluk alanda yapılan arama neticesinde fişeklenmiş halde 99 fişek uyuşturucu maddelerden eroin maddesi, uyuşturucu madde satışından elde edildiği değerlendirilen 345 TL para ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheli Ü.B. ifadesi alınmak üzere Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapmak suçundan gözaltına alınan Ü.B. sorgusunun tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilecek.
Olayla ilgili olarak başlatılan soruşturma devam ediyor.
Levent SİLİSTRE

Whatsapp
google_160x600