MALKARA’YA YAPILACAK YÜZME HAVUZU ALANINDA İNCELEME

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi’nin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.
30 06 2020
631 kez okundu

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, “Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi’nin yapılacağı alanda İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz Remzi Barış ve Fen İşleri Müdürümüz Yılmaz Özel ile birlikte incelemelerde bulunduk. Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezini ilçemize kazandırmak için Malkara Belediyesi olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. İhtiyaç olduğunda her türlü desteği Malkara Belediyesi olarak vereceğiz. Hemşehrilerimiz yapılacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda havuz keyfi yapma imkânı, Gençlik Merkezinde ise sosyal faaliyetlerini yapma imkânı bulacaklar. Daha modern ve daha yaşanılabilir bir Malkara yaratmak için Malkara Belediyesi olarak diğer kamu kurumları ile iş birliği içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.



82. YILI KUTLANDI
İncelemeler öncesinde Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün kuruluş yıl dönümü sebebiyle İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Remzi Barış’ı ziyaret ederek, Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün Kuruluşunun 82. yıl dönümünü kutlayıp, hediye takdim etti.



Hüseyin TAYYAR

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600