MALATYALILAR DERNEĞİ’NDEN AKAY’A ZİYARET

Çerkezköy Malatyalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bayram Keleş, Başkan Yardımcısı Nevzat Deniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Doğanay ve Ali Keskin, Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.
04 02 2020
253 kez okundu

Ocak ayı içerisinde yapılan Çerkezköy Malatyalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurulu’nda Dernek Başkanlığına seçilen Bayram Keleş ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik eden Başkan Vahap Akay, “Çerkezköy Malatyalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimizin Genel Kurulu’nda dernek başkanı seçilen Bayram Keleş ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. İnşallah kentimiz ve Çerkezköy’de yaşayan Malatyalı hemşehrilerimiz için güzel ve faydalı çalışmaların altına imza atarlar. Nazik ziyaretleri için dernek başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” dedi. 

‘BAŞARILI ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ’

Nazik ev sahipliği için Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür eden Dernek Başkanı Bayram Keleş, “Dernekçilik zor ve meşakkatli bir iş. Bu dönem taşın altına arkadaşlarımızla beraber elimizi koyduk. Burada yaşayan hemşerilerimiz ve kentimiz için güzel işler yapmaya talibiz. İnşallah güzel ve başarılı çalışmalar yaparız. Bu noktada Belediye Başkanımız Vahap Akay ve Çerkezköy Belediyesi’nin desteklerini arkamızda görmekten mutluluk duyarız” dedi.

Defne Tuğçe AYAZ

 

 

 

Whatsapp
google_160x600