KURBAN KESİP DUALARLA GÖREVE BAŞLADI

Ergene Belediyesi Başkanı Rasim Yüksel, geçirdiği Covid-19 rahatsızlığı sebebi ile görevinin başına aylar sonra tekrar döndü. Başkan Yüksel, görevine kurban kesip dualarla başladı.
12 02 2021
1449 kez okundu

Ekim 2020 yılında Covid-19 testi pozitif çıkan ve yaklaşık 5 ay kadar tedavi gören Ergene Belediyesi Başkanı Rasim Yüksel, görevine kurban kesip dualarla başladı. Ulaş Mahallesinde bulunan belediye hizmet binası önünde düzenlenen törende konuşan Başkan Yüksel, “Meclis üyesi arkadaşlarıma ve Başkan vekilimize özellikle teşekkür ediyorum. Gerçekten büyük bir özveri ile çalıştılar. Bugün de anlamlı bir gün için sahadayız. 14 Şubat Sevgililer Günü. Biz 2014 yılında yola çıkarken sevgi ile başlamıştık. Başta Sağlık Bakanımıza, vatandaşlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bizim için çok büyük özveride bulundular. Yoğun bakım sonrasında nefes almada sıkıntı yaşadım. Ciddi bir operasyon yaşadım. Ben tüm doktorlarımıza teşekkür ediyorum. Bugün görevimizin başındayız. Şu anda devam eden projelerimiz var. Pandemide de hiç durmadan çalıştık. Bu yılda da projelerimiz devam edecek. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek.”dedi.

ESNAF ZİYARETİ YAPTI
Düzenlenen törenin ardından Başkan Rasim Yüksel, mahallede bulunan esnafı ziyaret ederek 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlayıp karanfil ve el dezenfektanı dağıttı.Tutku AKBAŞ

 

Whatsapp
google_160x600