KAYMAKAMLARDAN BAYRAM MESAJI

Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı ve Ergene Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı, Kurban Bayramı nedeni ile mesaj yayınlayarak vatandaşların bayramını kutladı.
29 07 2020
444 kez okundu

Kurban Bayramı sebebi ile Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı ve Ergene Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı, vatandaşların bayramını kutladı.

KIRGINLIKLARA SON VERELİM
Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, yayınladığı mesajda, “Bilindiği üzere Kurban Bayramı, ulusumuzun coşku içinde kutladığı, kırgınlık ve küskünlüklerin sona erdiği, sevgi, saygı, hoşgörü ve dostluğun ön plana çıktığı, milletçe birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın ayrıca paylaşmanın en güzel örneklerinin sergilendiği dini bayramlarımızdan birisidir. Tüm vatandaşlarımız tarafından birlik ve beraberliği pekiştirmek, gönül birliğini oluşturmak, uygar bir Türk toplumu yapısına uygun hoşgörü ve sevgi ortamının hakim olmasını sağlayabilmek için kırgınlık ve dargınlıklara son verip el ele vermek dileğiyle tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim” dedi.
GELENEKLERİMİZİN AKTARILMASINA KATKI SAĞLIYOR
Ergene Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı ise, “Ülkemizin birlik ve beraberliğine katkı sağlayan, gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan millî ve manevi değerlerimizden biri olan Kurban Bayramı’nı idrak etmenin heyecanı içerisindeyiz. Bu vesile ile değerli Ergeneli hemşerilerimin, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan tüm çalışma arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşlarının ve değerli basın mensuplarının Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” diye konuştu.
Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600