İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI TERZİ SEÇİM MANİFESTOSUNU AÇIKLADI

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkan Adayı Şaban Terzi, Çorlu Beşiktaşlılar Derneği’nde basınla bir araya gelerek kongre öncesinde nasıl bir yol izleyeceğini açıkladı.
10 07 2020
361 kez okundu

19 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleşecek olan kongre öncesinde seçim manifestosunu açıklayan tek aday olan Terzi, tek adamlığa karşı olduklarından, teşkilatçı bir yapı hedeflediklerine, neden il başkan adayı olduğuna dair tüm merak edilenleri cevapladı. 

Teşkilatçı bir yapı hedeflediklerinin altını çizen İl Başkan Adayı Terzi, “Mahalle temsilcilerinden ilçe yönetimlerine kadar teşkilat yapılarının güçlenmesini başlıca hedefimiz olacaktır. Teşkilatların uyum içerisinde çalışması birinci önceliğimizdir. İl yönetiminin, ilçe yönetimlerine tepeden bakan, kişisel kararını dikte ettiren, baskıcı anlayışına, karşıt düşünceyle hareket ederek, çoğulcu, fikirleri birleştirici ve katılımcı yönetim şekliyle teşkilatlara ışık olmayı hedefliyoruz. Başkanlık sistemi, ülkemizde olduğu gibi, partimiz içerisinde de, tek adam sistemi ile karıştırılmamalıdır. Aynı şeyleri yaparak, aynı düzeni devam ettirerek, umutsuzca farklı sonuçlar bekleme dönemi sona ermiştir. Bizler idealist, yaratıcı, genç beyinlere sahip bir altyapı ile süregelen düzenin değişiminde ilk adımı atmaya kararlıyız.” ifadelerini kullandı.

‘İYİLİK BULAŞICIDIR’

Konuşmasının sonunda İYİ’lerin daima kazandığını belirten İYİ Parti İl Başkan Adayı Şaban Terzi, “Tüm bu feragat edilemez ilkelerimiz ışığında, her zaman olduğu bir kez daha, sizlere, ekibime ve davamıza olan inancımla, belirtmekte beis görmüyorum. Güneş Tekirdağ’dan doğacak. Çünkü hikâyenin sonunda hep İYİ’ler kazanır. Ve unutmayın İYİ’lik bulaşıcıdır.” diyerek sözlerini noktaladı.

Tutku AKBAŞ

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600