GENÇLERE HAYIRLI TEZKERELER DİLEDİ

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Marmaracık Mahallesi’nde askere giden gençlerin asker eğlencesine katılarak gençlere hayırlı tezkereler dileklerinde bulundu.
05 02 2020
233 kez okundu

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel askerlik vazifesini yapmak üzere silah altına alınacak olan Marmaracık Mahallesi’ndeki gençlerin asker eğlencesine katıldı. Gençlere hayırlı tezkereler dileklerinde bulunan Başkan Yüksel, “Vatan hizmetinizi yapmak için peygamber ocağına uğurlanmak üzere bir araya geldiniz. Sizin babalarınız, dedeleriniz bu vazifeyi en iyi şekilde yaptılar. Şimdi sıra sizde. Ülkemizin huzurunu bozmak isteyenlere Allah fırsat vermesin. Sizler bu cennet vatanın bağrından çıkmış ve Mehmetçik adını almış olan gençlersiniz" dedi. 

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel gençler ile hatıra fotoğrafı çektirerek askere gidecek olan gençlerin ailelerine de evlatlarının sağ salim vatani görevlerini tamamlayarak kendilerine kavuşmalarını diledi. Marmaracık Mahallesi kapalı düğün salonunda gerçekleşen etkinliğe Başkan Yüksel’in yanı sıra Ergene Belediyesi Meclis üyeleri de katıldı.

Onur ŞEKER

 

 

 

Whatsapp
google_160x600