FEVZİ ÇAKMAK CADDESİ´NDE ÇALIŞMALAR TAMAMLADI

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şehrin birçok noktasında başlatılan yol ve asfalt çalışmaları birer birer tamamlanıyor. Çalışmalar kapsamında Reşadiye Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi´nde başlatılan yol ve kaldırım çalışmaları sona erdi.
18 10 2020
205 kez okundu

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol ekipleri Fevzi Çakmak Caddesi'nde gerçekleştirdikleri kazı ve dolgu işlemlerinin ardından, asfalt serimi ve kaldırım çalışmalarını da tamamladı. 805 metre uzunluğundaki caddede çalışmalar 4 aşamada tamamlandı. İlk aşamada yol kazı çalışmalarının yapıldığı Fevzi Çakmak Caddesi'ne ikinci aşamada 2 bin 454 ton balans, bin 226 ton tüvenan olmak üzere 3 bin 680 ton tol dolgu malzemesi serildi. Üçüncü aşamada yola asfalt ekipleri tarafından bin 68 ton asfalt serimi gerçekleştirildi. Son olarak kaldırım çalışmaları kapsamında 3 bin 180 m² tretuvar, bin 590 mtül belediye bordürü ve 530 mtül sınır elemanı kullanıldı.
Şehir genelinde yürütülen diğer çalışmalar devam ederken, ekipler mevsim şartlarını göz önünde bulundurarak çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor.

Defne Tuğçe AYAZ

               

               

Whatsapp
google_160x600