ESNAF KEFALET KOOPERATİFİ’NDEN EĞİTİME DESTEK

Malkara Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Haşim Dönmez, her yıl gerçekleştirdiği eğitime destek geleneğini sürdürüyor.
05 02 2020
138 kez okundu

Kampanya kapsamında, Malkara Fevzi Çakmak İlkokulu’nda eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrenciler için hazırlanan ayakkabı, mont, kazak ve kışlık giyeceklerden oluşan yardım kolileri teslim edildi. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi binasında düzenlenen programda konuşan Başkan Haşim Dönmez; “Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi olarak öğrencilere yardım geleneğimizi her yıl sürdürüyoruz. Okul müdürümüzün bu yıl belirlediği öğrenci listesi kooperatifimize ulaştı. Bizler de yardım paketlerimizi kendilerine teslim edeceğiz.

Öğrencilerimize ve ailelerine bir nebze de olsa desteğimiz oldu ise mutluluk duyarız. 2019-2020 eğitim öğretim yılının öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.
Fevzi Çakmak İlkokulu Müdürü Sedat Parapan ile öğretmen Rıdvan Aydın da yaptıkları konuşmalarda yardımlarından dolayı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan ve yöneticilerine teşekkürlerini ilettiler.

Önder TABAK

                                   

 

 

 

 

 

Whatsapp
google_160x600