ENEZ KAPLAN’DAN ÇORLU ÇIKARMASI

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, İlçe Başkanı Mehmet İlker Atasever ile birlikte Çorlu’da oda ve dernek başkanları ile bir araya geldi.
20 01 2021
446 kez okundu

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan ile birlikte İYİ Parti Çorlu İlçe Başkanı Mehmet İlker Atasever ve yönetim kurulu üyeleri, Çorlu’da bulunan oda ve dernek başkanlarını ziyaret etti. İlk olarak Çorlu Kaymakamlığını ziyaret eden Kaplan, ardından Yeni Sanayi Sitesi, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, Çorlu Belediyesi Başkanlığı, Çorlu Gazeteciler Derneği, Çorlu Kent Konseyi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Yağlı Tohumlar ve Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret etti.

GAZETECİLERİN SORUNLARI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ!

Çorlu’daki ziyaretleri kapsamında Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Kaplan, burada gazetecilerin yaşadığı sorunları yakından takip ettiklerini ifade ederek sorunlarının çözümü konusunda gerekli mücadeleyi göstereceklerinin altını çizdi.

SİLİSTRE TEŞEKKÜR ETTİ

Gerçekleşen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre, İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, Çorlu İlçe Başkanı Mehmet İlker Atasever ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Tutku AKBAŞ

 

Whatsapp
google_160x600