EDİRNESPOR ŞAMPİYONLUĞA İNANDI

Bölgesel Amatör Lig 11. Grup lideri Edirnespor Kulübü’nün Başkanı Savaş Üner, şampiyonluğa olan inancının tam olduğuna değinerek, taraftardan takıma destek istedi.
14 02 2020
324 kez okundu

Lider Edirnespor Başkanı Savaş Üner, yaptığı açıklamalarda “Transfer komitemizle beraber çalışarak 10’a yakın oyuncu aldık. Geçen haftaki maçta da yavaş yavaş takımın oturduğunu gördük. Yaptığımız transferlerin ne kadar doğru ve düzgün  olduğunu da gördük” dedi. Bu sene Edirnespor’un şampiyon olacağına inandığını belirten Üner, şampiyonluk yolunda taraftardan destek istedi.Şavaş Üner “İlk yarıda bizim hedefimiz olabildiğince üstlerde bitirmeye çalışmak ve liderle aramızda iki üç puan gibi bir puan farkı olursa 2. yarı başında takıma biraz daha katkı sağlayacak transferler yapıp zirveye oynamaktı. Hedefimiz tuttu, ilk yarıda kafa kafaya gidip geldik. Biz kampa gitmeyip Edirne’de kamp yaptık. Transferler oldu, ayrılanlar oldu. Yerine yaptığımız nokta transferler, Yiğit hocamız, teknik heyet ve bizim transfer komitemizle beraber çalışarak 10’a yakın oyuncu aldık. Oynanan maçlarda da yavaş yavaş takımın oturduğunu gördük. Yaptığımız transferlerin de ne kadar doğru ve düzgün transferler olduğunu gördük. Takımımıza katkı sağlayan oyuncular oldu. Şu an için iki puan önde ve lideriz. Şehir takımı olduğumuz için her zaman bir hedefimizin olması lazım. Biz de her zaman bir hedef içinde lige başlıyoruz. Geçen sene son üç haftada şampiyonluğu verdik. Her şerde bir hayır vardır. Bu sene o hataların olmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sene takımımızın şampiyon olacağına inancım tam” şeklinde konuştu.
12. KİŞİNİN DESTEĞİ ÇOK ÖNEMLİ
Takım olarak maddiyattan çok maneviyata önem verdiklerine değinen Üner, “Seyirciler geldikçe, takıma destek oldukça, futbolcular da her şeyin farkına varıyor ve oynadıkları futbol da değişiyor. Geçen haftaki oynadığımız maçta seyirci olarak biraz düşüş vardı ama iyi bir seyirci vardı. Bu sefer onlar da şampiyonluk havasına giriyorlar. Daha erken ama sonuçta galip gelmek için 12. kişinin yani taraftarında takımına destek olması lazım” dedi.

Onur ŞEKER

Whatsapp
google_160x600