DİŞ TABİBİ HATİCE KAYA’DAN AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ŞENTÜRK’E ZİYARET

Önceki dönem AK Parti Malkara Belediye Meclis üyesi Diş Tabibi Hatice Kaya, önceki gün AK Parti Malkara İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulundu.
10 07 2020
403 kez okundu

AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Diş Tabibi Hatice Kaya partisinin ilçede yürüttüğü çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Geçtiğimiz dönem AK Parti Belediye Meclis üyesi olan Diş Tabibi Kaya’ya ziyaretinden duyduğu memnuniyetini belirterek, 2019 yerel seçimlerinde yapılan hatalardan ders çıkararak önümüzdeki yerel seçimlere çok daha iyi hazırlanacaklarını ve de Belediyeyi kazanmak amacında olduklarını belirtti. 

Başkan Şentürk, ayrıca Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı’na ikinci kez seçilen Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop ile görüştüğünü ve Tekirdağ il ve ilçelerine projeler dahilinde tüm hizmetleri ivedi olarak gerçekleştirecekleri sözünü aldığını dile getirdi.

MÜJDELİ HABERLERE TEŞEKKÜR

AK Partili Diş Tabibi Hatice Kaya da konuşmasında, ilçe Başkanı Gökhan Şentürk’ün vermiş olduğu bu müjdeli haberlerden fevkalade memnun olduğunu belirterek, sonuna kadar değil mezara kadar partisinin arkasında olduğunu sözlerine ekledi.

Önder TABAK

 

Whatsapp
google_160x600