ÇORLU’DA YÜREKLERİ ISITTILAR

Çorlu İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.
26 03 2020
364 kez okundu

Ülkemizde 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlara yönelik getirilen sokağa çıkma yasağı sebebi ile Çorlu İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, vatandaşların temel ihtiyaçlarının yanı sıra havaların soğuk olması sebebi ile yakacak ihtiyaçlarını da karşılıyor. Yürekleri ısıtan görüntüyü sosyal medya hesabından paylaşan Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı da ekiplere teşekkür ederek “Sağ olun, var olun arkadaşlar.”dedi.
EVLERİNİZDEN ÇIKMAYIN!
Ekipler, gittikleri yaşlı vatandaşlara dışarı çıkmamaları konusunda uyarılarda bulunarak kendilerine bir telefon kadar yakın olduklarını söyledi. Ekipler, “Dışarı çıkmayalım. Ne ihtiyacınız varsa 112, 155 ve 156’yı arayın. 7 gün 24 saat ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız. İlaçlarınızı da alıp getiririz. Herhangi bir şekilde dışarı çıkmayalım, bu kötü günleri hep beraber atlatacağız inşallah. Biz görevimizin başındayız ve bir telefon kadar yakınız.”dediler.Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600