CHP ERGENE KADIN KOLLARINDAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

CHP Ergene Kadın Kolları, Ergene’de 18 şehit ailesini ziyaret etti. CHP Ergene Kadın Kolları Başkanı Emine Gakçı; “Bizden tek bir dilekleri vardı. O da daha çok ziyaret edilmek” dedi.
30 09 2020
583 kez okundu

CHP Ergene Kadın Kolları Başkanı Emine Gakçı ve yönetim kurulu üyeleri, Ergene Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Erden ve yönetimi ile koordineli bir şekilde Ergene’de bulunan 18 şehit ailesini ziyaret etti.

18 AİLEMİZİ ZİYARET ETTİK
CHP Ergene Kadın Kolları Başkanı Emine Gakçı; “Ülkemiz sınırları içinde, özgürce yaşayan her bireyin, kendini sorumlu hissetmesi gerektiğini düşünerek hedeflediğimiz, ilçemiz sınırları içinde ikamet eden şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret programımızı gerçekleştirdik. Programı gerçekleştirmiş olmanın verdiği huzur ve mutluluğu kalbimizde hissediyoruz. Ziyaretlerimizi Ergene Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Erden ve yönetimi ile koordineli çalışarak planladık. İki gün süren programda 18 ailemizi ziyaret ettik. Ailelerimiz ile göz göze gelip, sohbet etme fırsatı bulduk. Bizleri eşine az rastlanır bir misafirperverlik ve kocaman kalpleri ile karşıladılar. Bizden tek bir dilekleri vardı. O da daha çok ziyaret edilmek.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETLERİMİZİ PERİYODİK OLARAK GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ  
Gakçı; “Ailelerimizin bu isteğine cevaben Kadın Kolu Yönetimimiz aldığı kararla ziyaretleri periyodik olarak gerçekleştirmeyi uygun buldu. Ziyaret programımızda bize eşlik eden Ergene Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Erden ve yönetimine, ziyaret ettiğimiz canımız ailelerimize ve çok değerli Cumhuriyet Halk Partisi Ergene Kadın Kolu Yönetimime çok teşekkür ediyorum. Üzerinde özgürce yaşadığımız bu cennet vatan için canını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaşayan anıtlarımız olan çok değerli gazilerimize uzun ve sağlıklı bir yaşam diliyorum.” şeklinde konuştu.

Göksel GÜRSOY

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600