CHP’DE KADIN İŞBİRLİĞİNİN GÜCÜ

CHP Tekirdağ Kadın Örgütünün 12 Aralık 2020 tarihinde imece usulü başlattığı ve 10 Ocak 2021 tarihinde tamamladığı etkinliğinde el emeği göz nuru hazırlanan şallar Hakkari, Bingöl, Bayburt ve Afyonkarahisar’a gönderildi.
21 01 2021
248 kez okundu

CHP Tekirdağ İl Kadın Kollarının başlattığı, 11 İlçe Kadın Kolları yönetim kurulu üyelerinin, parti üyeleri ve vatandaşların gerek el emeği göz nuru dökerek gerekse temin ederek topladıkları şalları ihtiyaç sahiplerine teslim edilmek üzere gönderildi.

SEVGİ ŞALLARI

CHP Tekirdağ Kadın Kolları İl Başkanı Nurten Yontar yaptığı açıklamada; “El emeği göz nuru var ettiğimiz şallarımızı Hakkari, Bingöl, Bayburt ve Afyonkarahisarlı kız kardeşlerimize ulaştırmanın sevincini ve gururunu yaşadık. Batıdan doğuya kız kardeşlerimiz arasındaki sevgi bağlarını daha da güçlendirmek ve kadın dayanışmasına dikkat çekmek için şallarımıza “Sevgi Şalları” ismini verdik. Bu etkinliğimize emek ve destek veren kadın örgütüme teşekkür ederim. Biz toplumun yarısıyız.  Biz kadınlar, yaşamın her köşesini sevgiyle, barışla, kardeşlikle, güvenli bir gelecekle donatacağız” dedi.Göksel GÜRSOY

 

 

Whatsapp
google_160x600