ÇBSK’YA DEMİR GİBİ SPONSOR

Türkiye Basketbol 2. Ligi temsilcisi Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK) Basketbol A Takımına Sivas Spor’un isim ve ana sponsoru alan Demir Grup sponsor oldu.
11 12 2020
2276 kez okundu

Çorlu Belediyesi Kapalı Spor salonunda düzenlenen programda Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK) Başkanı Hasan Eligül ve Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir’in sponsorluk anlaşmasını imzaladı.

UĞUR GETİRECEĞİMİZE İNANIYORUZ

Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir’e takım kaptanı Ziya Kılıç tarafından ÇBSK Basketbol A Takımı tek tek tanıtıldı. Basketbolculara hitaben konuşan Demir; “Demir Grup Sivas Spor’un ana sponsorun ana sponsoruyuz. Şuan orada da güzel işler yapıyoruz. Size de uğur getireceğimize inanıyoruz. Başta koç ve siz değerli oyuncular çok önemlisiniz. Çorlu güzel bir ilçe. Ben inanıyorum ki burayı en  güzel şekilde temsil edeceksiniz. Belediye Başkanınız sizin arkanızda. Bizde elimizden gelen desteği göstereceğiz” dedi.  

SPONSOR FİRMAYA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt; “Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK) Basketbol A Takımı ile Demir Grup arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Türkiye Basketbol 2. Ligi 2020-2021 Sezonu’nda Çorlu’muzu temsil edecek ÇBSK Basketbol A Takımımıza başarılar diliyor, sponsor firmaya şehrimiz adına teşekkür ediyoruz.” Konuşmaların ardından Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK) Başkanı Hasan Eligül ve Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir sponsorluk anlaşmasını imzaladı.

Göksel GÜRSOY

Whatsapp
google_160x600