BAŞKANLARDAN MUSTAFA ŞENTOP VE HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör ve Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop veTOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.
05 02 2020
169 kez okundu

Meclis Başkanı Mustafa Şentop ile yapılan görüşmede, bölgede devam eden devlet yatırımları ve gelecek dönemde planlanan yatırımlar ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Bölgenin talepleri aktarıldı. Sonrasında TOBB binasında Birlik Başkanı Hisarcıklıoğlu ziyaret edilip, bir dizi görüşme gerçekleştirildi. Görüşme kapsamında üyelerimin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırılarak bilgi alışverişinde bulunuldu.

Meclis Başkanı Güngör ve Yönetim Kurulu Başkanımız Bilgin tarafından yapılan ortak basın açıklamasında, “TBMM Meclis Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop’a yeni görevinin hayırlı olması temennisini iletmek ve bölgemiz yatırımları ile ilgili bilgi almaya gittik. Büyük bir misafirperverlikle bizi ağırladılar, dinledirler.

Kendilerine bir kez daha teşekkür ederiz. Sonrasında TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettik. Üyelerimizin sorunlarını ve çözüm önerilerini aktardık. Başkanımıza da ayrıca teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.

Hüseyin TAYYAR

 

 

 

Whatsapp
google_160x600