BAŞKAN SARIKURT AFİŞLİ İLANLA TOPU TESKİ’YE ATTI

Çorlu Belediyesi tarafından yapılan asfalt çalışmalarının yarıda kalması vatandaşı kızdırırken TESKİ’nin malzeme üretimindeki gecikmeler nedeni ile yolların tamamlanamadığı afişli ilanla duyuruldu.
15 09 2021
378 kez okundu

Kemalettin Mahallesin Kırkova Caddesi üzerinde devam eden asfalt çalışmaları yarım kaldı. Öte yandan TESKİ’nin ana ishale çalışmaları 3 Eylül tarihinde sona ermesi gerekirken çalışmaların malzeme üretiminin gecikmesinden dolayı yarıda kaldığı Çorlu Belediyesi tarafından bölgeye asılan afişli ilanla duyuruldu. Yapılan duyuruda, “Bölgemizde TESKİ tarafından yürütülmekte olan ana ishale hattının 3 Eylül 2021 tarihinde sonuçlanacağı belirtilmiştir. Ancak TESKİ tarafından alt yapı çalışmalarında kullanılacak olan malzeme üretimindeki gecikmelerden dolayı alt yapı çalışmalarının 16 Eylül tarihinde bitirileceği belirtilmiştir.” denildi.

BELEDİYE KENDİNİ SIYIRDI

Bölgede yapılan afişli ilan çalışmasının ardından vatandaşlar, “Çorlu Belediyesi ise asfalt atmamak için gerekçesini açıklamış. Herkes topu birbirine atmış. Vatandaşı düşünen yine yok. Yine çileyi çeken biz olacağız. Evlerimizin camlarını toz, toprak nedeni ile açamıyoruz. Yağmur yağdığında da evlerimize çamurlu ayakkabılar ve elbiseler ile girmek zorunda kalıyoruz. İnşallah malzeme üretimi bir an önce yapılır ve biz de daha sonra Çorlu Belediyesinin asfalt atmasını bekleriz.” diye sitem etti.

Tutku AKBAŞ

 

Whatsapp
google_160x600