BAHAR DÖNEMİ KURSLARI BAŞLADI

Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen çocuk ve yetişkin ücretsiz kursları bahar dönemi kurs programıyla başladı.
14 02 2020
327 kez okundu

2020 yılı birinci döneminde kurslar, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Atatürk Kent Enstitüsü'nde olmak üzere iki ayrı merkezde düzenlenecek olan bahar dönemi kurslarında yaklaşık bin kursiyer eğitim görecek.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 7-15 ve 16 yaş üzeri yaş gruplarında düzenlenen ücretsiz kurs programı haftanın 6 günü düzenlenirken, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde verilen ücretsiz kurslarda satranç, halk oyunları, bilgisayar, Photoshop, Illustrator, el sanatları, ahşap boyama, Brezilya nakışı, yün keçe işleme, bez ve örgü bebek yapımı, iğne oyası, modern makrome, kurdele nakışı, modern ve desen tasarımı, one stroke (fırça teknikleri), çocuk hobi grubu kursu, resim ve tiyatro, Atatürk Kent Enstitüsü'nde düzenlenen ücretiz kurslarda ise İngilizce, mental aritmetik, klarnet, sanatsal mozaik ve işaret dili eğitimleri gerçekleştirilecek. İngilizce kursu ise 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerinin yanı sıra 16 yaş ve üzerinde de düzenleniyor.

Defne Tuğçe AYAZ

 

Whatsapp
google_160x600