AYNI MAHALLEDE BİR HAFTADA 2 CİNAYET

Çorlu’da Arif Topaloğlu isimli kişi henüz kimliği netleşmeyen kişi ya da kişiler tarafından sıkılan silahtan çıkan kurşunların isabet etmesiyle hayatını kaybetti. Aynı mahallede 3 gün içinde işlenen ikinci cinayet mahalle sakinlerini huzursuz ediyor.
05 04 2021
1343 kez okundu

Kore Mahallesi olarak bilinen Hıdırağa Mahallesi’nde yaşanan 3 gün içindeki ikinci cinayet hem Çorlu hem de mahalle halkını huzursuz etmeye başladı. İlçede hayatını sürdüren Arif Topaloğlu isimli kişi henüz kim olduğu belli olmayan kişi ya da kişiler tarafından vurularak öldürüldü. Kurşunların hedefi olan Topaloğlu’nun kanlar içinde yere düştüğünü gören mahalleli durumu hemen 112 sağlık personeline ve polise bildirdi. 

DOKTORLARIN TÜM ÇABALARINA RAĞMEN HAYATINI KAYBETTİ

Olay yerine kısa süre içinde ulaşan ekipler yaptıkları incelemede Topaloğlu’nun ağır yaralandığını tespit etti ve yapılan ilk müdahaleden sonra Arif Topaloğlu hastaneye kaldırıldı. Hastanede acil serviste tedavi altına alınan Arif Topaloğlu doktorların tüm çabalarına rağmen hayatını kaybetti. Polis zanlıları yakalamak için çalışmalara başlattı.

MAHALLEDE 3 GÜN İÇİNDE İKİNCİ CİNAYET

Öte yandan aynı mahallede geçtiğimiz günlerde aralarında husumet bulunan 2 grup arasında çıkan silahlı kavgayı izlemek için evden çıkan Uğur Ayıklar, başına isabet eden kurşunla vurularak, yaşamını yitirmişti.

POLİS MAHALLEYİ KONTROL ALTINA ALDI

Yaşanan olaylar ve cinayetlerin ardından Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, mahallenin tüm giriş ve çıkışlarını kontrol altına alırken, Özel Harekat Ekipleri de mahalle içinde ve dışında belirlenen noktalarda geniş güvenlik önlemleri aldı.

Defne Tuğçe AYAZ

 

Whatsapp
google_160x600