ALBAYRAK: HER ZAMAN BİRLİK İÇİNDE OLMALIYIZ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak S.S 1 nolu Tekirdağ Lojistik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin Olağan Genel Kurul toplantısına katıldı.
17 02 2020
317 kez okundu


Süleymanpaşa ilçesi Karadeniz Düğün Salonunda Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve diğer protokol üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda kooperatif üyelerine bir konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Süleymanpaşa'da şoförler ile birlikte olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi ve başkan Ali Rıza Eti'ye teşekkür etti.

Albayrak “Bizim her zaman burada olduğu gibi diğer yerlerde de birlik beraberlik içinde olmamız lazım. Etrafımız dostumuz olmayan ülkelerle dolu, nelerle uğraşıyoruz, şunu herkes bilsin, Türkün Türk'ten başka dostu yoktur. Gerekirse 81 milyon şehit veririz ama bu ülkenin bir çakıl taşını bile vermeyiz” dedi.

Şoförlerin de her zaman yanında olduklarını bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten Albayrak Büyükşehir Belediyesini kurarken birçok zorlukla karşılaştıklarını, bu zorlukları kısa sürede aştıklarını söyledi. Albayrak “1 milyon 55 bin 412 nüfuslu Tekirdağ için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

Onur ŞEKER

 

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600