AKŞENER, ESNAFIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, il ve ilçe ziyaretleri kapsamında Çorlu’da da esnaf ziyareti yaptı.
13 03 2020
4099 kez okundu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Tekirdağ ziyareti kapsamında geldiği Çorlu’da Omurtak Caddesi üzerinde bulunan esnafın dertlerini dinledi. Partisinin ilçe yönetimi tarafından Omurtak Caddesi’nde çiçeklerle karşılanan Genel Başkan Akşener, cadde üzerindeki esnafları ziyaret ederek sohbet etti.  İlk olarak bir kuyumcu dükkanına giren Akşener, buradaki esnaftan işleri ve alış veriş potansiyeli hakkında bilgiler aldı. Daha sonra diğer birkaç esnafı da ziyaret eden Akşener, Atatürk Meydanı’nda bulunan partinin ilçe başkanlığı binasına geldi. Burada partililer ile bir araya gelen Akşener, basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı. Ziyaretlerinin devam ettiğini kaydeden Akşener, “Bu güne kadar 7 il ve son ziyaret ettiğimiz Tekirdağ ilinin dördüncü ilçesini ziyarette bulunuyoruz. Ziyaretlerimizde, esnaflarımızın hal ve hatırını sorarak, onların dert ve isteklerini dinliyoruz. Sonra da bu dinlediklerimizi not alıyoruz. Aldığımız notları da Salı günü yapılan toplantımızda dile getirerek, iktidarın fark etmesini sağlıyoruz. Ayrıca, onların göremediklerini görüyor ve duyuyoruz. Bunları da onların işitmesi ve bilmesini sağlıyoruz. Şu anda bir seçim havası yok, o nedenle seçimle alakalı siyasetle alakalı çok fazla konuşmuyoruz” dedi.

ACINIZI PAYLAŞIYORUZ

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Akşener, bir müddet geçtiğimiz yıllarda Çorlu’da meydana gelen tren kazasında kızı, kardeşi ve kardeşinin kızını kaybeden Zehra Bilgin’i dinledi ve ona sarılarak teselli etti.

GENÇLİK KOLLARINDAN ÖZEL FOTOĞRAF

Genel Başkan Akşener’e partisinin Gençlik Kolları Başkanı Nadide Ceylan tarafından lise çağlarında çektirdiği bir fotoğrafı hediye edildi.

Gerçekleşen ziyarette Akşener de parti yöneticilerine günün anısına plaket taktim etti.

ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Partisinin ziyaretinin ardından Akşener, İdlib’de şehit olan Uzman Onbaşı Birhan Er’in ve Recep Bekir’in ailelerini ziyaret edip taziyede bulundu.

Levent SİLİSTRE

 

Whatsapp
google_160x600