AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIKLARINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, AK Parti Marmara Ereğlisi, Ergene ve Saray ilçe başkanlıklarına ziyaretlerde bulunarak meclis grup toplantılarını gerçekleştirdi.
01 10 2020
267 kez okundu

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, “Marmara Ereğlisi'nde DSP'den AK Parti'ye dahil olan ve aslında 'YUVASINA GERİ DÖNEN' kıymetli Belediye Başkanımız Hikmet Ata ve yine DSP'den saflarımıza katılan Belediye Meclis Üyelerimiz Güven Çimen ve Muharrem Şen ile ilk meclis grup toplantımızı gerçekleştirdik. İdris Altun, Gönül Yılmaz, Fehmi Duman ve Bahattin Çavdar Meclis Üyelerimizin de hazır bulunduğu toplantıda, şu sonuç çıktı; bu güzide ilçemiz için; elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazır ve kararlıyız” dedi. 
ERGENE ARTIK YENİ BİR SAYFA
Ergene ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığına geçen Özcan; “Ergene ilçemizde yeni yönetimde görev almak isteyen adaylarımızla mülakatlarımıza devam ediyoruz. Ergene artık yeni bir sayfa ve yeni bir dönem için heyecanlı. Biz de heyecanlıyız. Rabbim hayırlı ve mübarek eylesin inşallah.”

SİZ YETER Kİ BİZE GÜVENİN
Saray Belediye Meclisi Grup Toplantısına da katılan Özcan “Güzide ilçemizde neler yapabiliriz düşüncesinin planlarını yaptık. Hemşehrilerim müsterih olsunlar, bu şehre hak ettiği değeri vermeyenlere rağmen elimizden geleni yapıyoruz. Siz yeter ki bize güvenin” dedi. 

Göksel GÜRSOY

 

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600